Dwutygodnik dla kulturystów

Wśród naszych czasopism kierowanych do osób uprawiających konkretne dyscypliny sportu wymienić można Kulturystę, czyli dwutygodnik, który jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest dla kulturystów. Jest to pismo, które ukazuje się od 2009 roku.

Staramy się ułatwić każdemu sportowcowi wybór odpowiednich dla niego ćwiczeń, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów. Nieustannie prezentujemy nowinki związane z kulturystką, a także sposoby radzenia sobie z ewentualnymi problemami. Zwracamy uwagę na to, jak właściwie przygotować się do ćwiczeń, aby uniknąć kontuzji i szybkiej utraty energii, jak również przypominamy o prawidłowych zasadach postępowania po zakończeniu treningu, co pozawala na szybką regenerację. Prezentujemy również produkty przeznaczone dla kultystów, takie jak odzież sportowa czy sprzęt do ćwiczeń.

Wiele uwagi poświęcamy także tematowi odżywek i suplementów diety dla kulturystów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór właściwych preparatów nie jest prosty, dlatego regularnie przypominamy o tym, czym należy kierować się podczas zakupu tego typu produktów. Prezentujemy najlepsze odżywki na masę, boostery treningowe, suplementy wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej oraz różne inne preparaty, jakie mogą pomóc kulturystom w osiągnięciu upragnionych rezultatów.

W naszym dwutygodniku można przeczytać również wywiady ze znanymi kulturystami i trenerami. Zawarte w nich wskazówki pozwalają na wyeliminowanie ewentualnych błędów i poprawę efektywności własnych treningów.