Dwutygodnik dla osób prowadzących aktywny styl życia

ProAktiv to pierwsze czasopismo naszego wydawnictwa. Dwutygodnik ten ukazuje się od 1995 roku, a zatem od dwudziestu lat. Jest to gazeta przeznaczona dla wszystkich osób, które zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest zdrowy, aktywny tryb życia.

W czasopiśmie ProAktiv znajdują się artykuły poświęcone między innymi aktywności fizycznej. Przedstawiamy korzyści wynikające z uprawiania poszczególnych dyscyplin, a tym samym ułatwiamy każdemu czytelnikowi wybór właściwego dla siebie sportu. Zwracamy uwagę na to, jak należy przygotowywać się do treningów oraz w jaki sposób walczyć z przemęczeniem i brakiem motywacji. Pamiętamy także o ludziach starszych i osobach o ograniczonej sprawności, starając się ułatwić im wybór odpowiedniego dla nich rodzaju aktywności. W naszym czasopiśmie znajduje się dział poświęcony rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się podczas uprawiania sportu. Czytelnikom pomagają doświadczeni trenerzy oraz lekarze.

ProAktiv to zarazem czasopismo, w którym czytelnicy znajdą wiele artykułów dotyczących prawidłowego odżywiania. Korzystających z zawartych w nich informacji można zadbać o swoje zdrowie, a jednocześnie uzyskać atrakcyjniejszą sylwetkę. Przepisy proponowane przez naszych dietetyków dowodzą tego, że zdrowe jedzenie może być smaczne i sycące.

W piśmie ProAktiv znajdują się wyłącznie artykuły autorstwa doświadczonych specjalistów, dlatego możemy ręczyć za ich wartość merytoryczną oraz za to, że stanowią doskonałe źródło wiedzy na temat zdrowego trybu życia.